شرکت خدمات مسافرت هوائي و جهانگردي بعثت سير خراسان به مدير عاملي آقاي حميد رضا کشاورزيان فعاليت خود را در سال 1391 آغاز و در زمينه هاي فروش بليط هواپيما (سيستمي و چارتري) به اقصي نقاط کشور، فروش بليط خارجي(امارات ،الاتحاد،قطر ايرويز،لوفتانزا،ک ال ام،اتريش،ايرفلوت و.....) اخذ ويزا، رزرواسيون هتل هاي داخلي و خارجي، برگزاري تورهاي زيارتي و گردشگري (ورودي، خروجي و گردشگري سلامت)، به صورت انفرادي و گروهي به خارج از ايران (عراق، گرجستان، ترکيه، ارمنستان، آذربايجان، امارات متحده، عمان و اروپا) فعاليت مي نمايد.

شرکت بعثت سير خراسان سعي دارد تا با برگزاري تورهاي گردشگري داخلي و خارجي، هموطنان را با فرهنگ و تمدن ايران و ساير کشور هاي جهان آشنا سازد و اين فرصت را براي همگان فراهم سازد تا با هزينه مناسب و اقتصادي هم از سفر لذت برده و هم به تجربيات خود بيفزايند.

نمايندگي فروش کليه ايرلاينهاي داخلي(ماهان، ايران اير، آسمان، کيش اير، قشم اير، معراج،قشم اير، آتا و ...)، نمايندگي قطارهاي رجا، خدمات CIP در فرودگاه مهرآباد، امام خميني، شهيد بهشتي اصفهان و شهيد هاشمي نژاد مشهد، گارانتي هتل و واحدهاي اقامتي در شهرهاي اصفهان و مشهد، امکان صدور ويزاي شينگن، خدمات پيکاپ، صدور انواع بيمه نامه هاي مسافرتي، تورهاي طبيعت گردي و ... گوشه اي از خدماتي است که با افتخار به هم ميهنان خود ارائه ميدهيم.